Mobility Wereld

MobilityWereld:           Platform voor Professionals

Site – Nieuwsbrieven – Video – Magazines

Communicatieconcept MobilityWereld

MobilityWereld is een onafhankelijk platform voor professionals in het vakgebied van lease-, fleet- en mobiliteitsmanagement. Onze lezers en bezoekers hechten waarde  aan content die ertoe doet. Waar ze geïnformeerd worden over de laatste ontwikkelingen en achtergronden in het vak. En dat dit zo wordt ervaren ,blijkt uit de verblijftijd van onze lezers: gemiddeld blijft een bezoeker aan MobilityWereld.nl ongeveer 12-14 minuten op de site! Dat is lang voor een vaksite.

Kennis overdragen

MobilityWereld is vooral bedoeld om kennis over te dragen: de lezer wil graag op de hoogte blijven van de nieuwste ontwikkelingen en wat er gebeurt in de markt. De aanbiedersmarkt kan zich profileren door middel van partnerships met verschillende gradaties van exposure. De redactie schrijft zelf artikelen over uiteenlopende ontwikkelingen om de lezer verder te informeren. Het bedrijvenoverzicht biedt de lezer vervolgens weer houvast om zich verder te oriënteren op de aanbieders waar zijn oog op is gevallen. De nieuwsbrief vat samen waar het de laatste twee weken over is gegaan en geeft de lezer ervan weer aanleiding om de site te bezoeken. Zo ontstaat een samenspel van frequente kennisoverdracht.

          Website

http://www.autoleasewereld.nl/ 

ABOUT ERTICO

ERTICO – ITS Europe
is apublic-private
membership driven
organisation promoting,
developing and deploying
Intelligent Transport
Systems (ITS) in Europe
to save lives,protect the
environment and sustain
mobility in the most
cost-effective way.

LATEST NEWS

Trafi & BVG Launch One Integrated Mobility Service for Berlin

Trafi & BVG Launch One Integrated Mobility Service for Berlin Trafi, the technology platform for mobility, and BVG, the main public transport company in Berlin, are entering a new partnership to connect the majority of mobility providers in the city. Trafi and BVG...

REGISTER FOR ERTICO’S WORKSHOPS AT THE ITS EUROPEAN CONGRESS

ERTICO has the pleasure to invite the attendees of the ITS European Congress to a series of innovative workshops, held by ERTICO’s experts. Please note that it is compulsory to register at least as an exhibition visitor to access the Workshop. With a total of six...

FOLLOW US        

CONTACT

ERTICO
Registration & Accommodation
ITS Congress
Registration Secretariat
T: +31 20 575 4220
E: registrations@itsineurope.com

Commercial Partnership
Benoit Augarde
T: +32 (0) 2400 0786
Brainport.partners@mail.ertico.com

 
Programme
Pamela Valente
T: +32 (0) 2 400 0785
E: p.valente@mail.ertico.com

Delphine Soubies
T: +32 (0) 2 400 0741
E: d.soubies@mail.ertico.com

 
Exhibition
Jasvinder Sidhu
T: +44 (0) 2079734700
J.Sidhu@hgluk.com
Brainport.exhibition@mail.ertico.com

Press and Media
Danielle McDonald
T: +32 (0) 2400 0754
E: d.mcdonald@mail.ertico.com

HOSTS
Connekt / ITS Nederlands
Marije De Vreeze
T: +31 (0) 15 251 6565
E: devreeze@connekt.nl

City of Helmond
Gert Blom
T: +31 (0) 6532 148 51
E: g.blom@helmond.nl

City of Eindhoven
Astrid Zwegers
T: +31 (0) 618 34 8440
E: astrid.zwegers@eindhoven.nl